First walk in the sun.

Dzisiaj trochę więcej zdjęć. Byłam na spacerze z kolegą w Łazienkach w Warszawie. Akurat trafiliśmy na wspaniałą pogodę, więc zdjęcia się udały.
Mam nadzieję,że będzie coraz to więcej takich słonecznych dni. Zabawne,jest to że jak byliśmy mali wszystko się wydawało ogromne, w moim przypadku właśnie Park Łazienkowski: wszystkie te alejki, przejście z Belwederu pod Pałac wydawało się być wycieczką na cały dzień. Teraz to kwestia parunastu minut. Na co dzień nie mamy czasu na takie spacery (szkoła,praca), a naprawdę czasem warto się odizolować od tego wszystkiego. Mam nadzieję,że zdjęcia się spodobają :)

Today some more pictures. I was on a walk with a friend in Lazienki in Warsaw.
Just hit the wonderful weather, the photos went so. I hope there will be more and more such sunny days. Funny thing, is that when we were little it all seemed large, in my case it was Lazienki Park: all the alleys, the transition from the Belvedere Palace, seemed to be the trip on all day. Now it's a matter of a few minutes. Every day we do not have time for such walks (school, work), and sometimes you need to really isolate from it all. I hope you will like my photos :)2 komentarze: